top of page

DODATKOWE USŁUGI

Odświeżanie biżuterii Beshelly

Jak już ją polubimy, przyzwyczaimy się do niej to może być trudno się z nią rozstać. A gdy towarzyszy nam na co dzień potrafi się pobrudzić, zmechacić lub zestarzeć. Szczególnie mowa o modelach wykonanych ze sznurka bądź gumki.

 

Wiemy jak to jest mieć swoją ulubioną bransoletkę, od której oczekujemy, aby „trzymała fason” pomimo upływu czasu. Na myśl, że trzeba ją wymienić na inny model, robi nam się przykro.  No i w związku z tym mamy dobrą wiadomość! Chcemy, abyście cieszyli się swoimi totemami lata tak długo, jak to możliwe.

Dla każdego właściciela Beshelly gwarantujemy jedno odświeżenie gratis. To oznacza, że jeśli chcielibyście wymienić gumkę lub sznureczek, wystarczy, że dostarczycie nam swoją ulubioną biżuterię, ponosząc jedynie koszt jej dostarczenia do naszej pracowni.

Naprawa

biżuterii Beshelly

Istnieje możliwość naprawy biżuterii, która została uszkodzona mechanicznie podczas nieprawidłowego użytkowania.

Wystarczy, że dostarczycie Nam materiał, z którego wykonany był model biżuterii Beshelly. Ważne, aby był w 95% kompletny. Po dokonaniu oceny szkody, jesteśmy gotowi zreperować biżuterię i odesłać  w odnowionym stanie. Koszt naprawy jak i wysyłka są ustalane indywidualnie.

W przypadku chęci zgłoszenia naprawy bądź pytań dotyczących szczegółów naprawy, zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy lub wiadomość e-mail na adres: shop@beshelly.com

Zamówienia specjalne

Beshelly to świat Ci bliski a aranżacje i projekty, które tu zobaczyłeś lub zobaczyłaś wydają się być w klimacie, który czujesz?

Ale to dla Ciebie za mało bo Ty już masz na siebie pomysł i kolorystykę, która Cię najlepiej określi. Chcesz zamówić projekt, który będzie salty i sunny, ale totalnie po Twojemu.

No to nie jesteś sam bo już kilka takich kreatywnych osobowości skorzystało z możliwości zrealizowania indywidualnego zamówienia. Wykonujemy biżuterię na specjalne zamówienie. Możliwość realizacji projektu potwierdzamy po wstępnej rozmowie na temat Twoich oczekiwań. To może być projekt oparty o wzory, które są dostępne w sklepie lub zupełnie coś nowego.

Jeśli posiadasz już własnoręcznie zebrane słoneczne pamiątki i chciałbyś bądź chciałabyś stworzyć w oparciu o te skarby własny projekt bransoletki lub naszyjnika, pisz do Nas śmiało z zapytaniem na adres shop@beshelly.com wpisując w tytule wiadomości: „zamówienie specjalne”.

Nie gwarantujemy przyjęcia każdego zgłoszonego zamówienia. Wszystko zależy od treści zlecenia Klienta i oczekiwań czasowych. Każde zamówienie jest wyceniane przez nas indywidualnie na podstawie czasochłonności prac oraz wykorzystanego materiału.

bottom of page