top of page

ZWROTY

Drogi Kliencie, przysługuje Ci prawo odstąpienia od umowy sprzedaży w terminie 14 dni od dnia otrzymania zamówienia. Aby dokonać zwrotu, towar musi być nowy, nie może nosić znamion użytkowania oraz musi być zapakowany w lniany woreczek Beshelly. Produkty wykonane na specjalne zamówienie klienta, które nie są dostępne w klasycznej ofercie sklepu nie podlegają zwrotowi.

Formularz zwrotu

możesz pobrać TUTAJ. Wypełnij go i odeślij na adres podany w formularzu z dopiskiem ZWROT BESHELLY. Do wypełnionego formularza należy dołączyć dowód zakupu (paragon lub fakturę) oraz odesłać wraz z zakupionym produktem na adres Biura Obsługi Beshelly:

BESHELLY Aleksandra Matuszewska

ul. St. Kazury 15 m 9 

02 - 795 Warszawa

Sposób i koszt wysyłki

Najbezpieczniejszą formą zwrotu jest dostawa kurierska. W przypadku wysyłki Pocztą Polską, prosimy o wybór przesyłki rejestrowanej, która umożliwia śledzenie paczki. Nie przyjmujemy zwrotów wysłanych za pobraniem ani przesyłek nadanych do paczkomatów. Pamiętaj, że wysyłasz Beshelly na swój koszt.

Zwrot środków 

Jeśli Twój zwrot zostanie zatwierdzony, w ciągu 14 dni dokonamy przelewu środków na wskazany w formularzu zwrotu przez Ciebie nr konta.

REKLAMACJE

Dokładamy wszelkich starań, by nasza biżuteria była najwyższej jakości, jednak w przypadku stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń, istnieje możliwość zareklamowania zakupionego produktu.

 

Gwarancji nie podlegają uszkodzenia wynikające z niewłaściwego użytkowania biżuterii Beshelly. Reklamacje dotyczące różnic koloru produktów nie mogą być podstawą reklamacji, ponieważ kolory zdjęć na ekranie Kupującego mogą się różnić od faktycznych kolorów produktów. Drobne różnice w kształcie kamieni również nie stanowią podstawy do złożenia reklamacji, gdyż każdy produkt delikatnie może się różnić odcieniem barwy i tekstury kamienia (naturalne tworzywo). Elementy metalowe, sznurki, gumki oraz kamienie są miękkim materiałem, który w naturalny sposób ulegać będzie ścieraniu i przy zakupie należy wziąć to pod uwagę..

Formularz reklamacyjny

W celu złożenia reklamacji, należy wypełnić formularz reklamacyjny dostępny do pobrania TUTAJDo wypełnionego formularza reklamacyjnego należy dołączyć dowód zakupu (paragon lub fakturę) oraz odesłać wraz z zakupionym produktem, z dopiskiem: „REKLAMACJA BESHELLY” na adres:

BESHELLY Aleksandra Matuszewska
ul. St. Kazury 15 m 9 
02 - 795 Warszawa

Sposób i koszt wysyłki reklamowanego towaru

Najbezpieczniejszą formą zwrotu reklamowanego towaru jest dostawa kurierska. W przypadku wysyłki Pocztą Polską, prosimy o wybór przesyłki rejestrowanej, która umożliwia śledzenie paczki. Nie przyjmujemy zwrotów wysłanych za pobraniem ani przesyłek nadanych do paczkomatów.  Pamiętaj, że wysyłasz Beshelly na swój koszt. Jednakże w przypadku pozytywnego rozpatrzenia Twojej reklamacji zwrócimy Tobie koszt wysyłki.

Rozpatrzenie reklamacji

Reklamacja rozpatrywana jest w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki, przed upływem tego czasu zostaniesz poinformowany(a) o decyzji dotyczącej rozpatrzenia reklamacji. Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się znaleźć satysfakcjonującą Cię rekompensatę. 

bottom of page